Vakıfbank Sonbahar Kredisi

   

Vakıfbank Sonbahar Kredisinden Özel sektör çalışanları, Kamu personelleri ve emekliler yararlanabiliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Vakıfbank şubeleri dışında SMS ve Online Başvuru ile kampanyaya katılım sağlanabiliyor.

Kampanyaya  Nasıl Başvurabilirsiniz?

  1. Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin; Aralarında birer boşluk bırakarak Kredi Tutarı, T.C Kimlik No, Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms göndermeniz durumunda kredi başvuru sonucunuz en kısa süre olumlu veya olumsuz olarak cevaplanacaktır.Kredi başvurusu için göndereceğiniz SMS ücreti GSM operatörleri tarafından vergiler dahil 0,65 Krş olarak ücretlendirilmektedir.
  2. Online başvuru yapmak için; Hemen Başvur
  3. En yakın Vakıfbank Şubesine gidebilirsiniz.

Kredi Masrafları Nelerdir?

Kredinizin olumlu olması durumunda kullanacağınız kredi tutarı üzerinden %0,5 kredi tahsis ücreti ve %5 BSMV alınmakta, Kampanya kapsamında 10.000 TL üzeri bireysel ihtiyaç kredileri için geçerli olup 1.15 Faiz oranı uygulanmaktadır. Sonbahar kredisinden faydalanabilmek için kredi ile birlikte kredili hayat sigortası ve asgari bir maaş tutarı kadar kredili mevduat hesabı açılması koşulu bulunmaktadır.

Kredi kullanırken her zaman olduğu gibi başvuru yapan kişinin gelir bilgisi, ödeme performansı ve bankanın kredi kullandırım politikaları göz önünde bulundurulacağından kredi için uygun görmeme hakkını saklı tutar.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir