Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi

   

Vakıfbank her özel günde olduğu gibi Öğretmenler gününü de unutmayarak yeni bir kampanya hazırladı. Çalışan ve emekli tüm öğretmenlerin ihtiyaçları için 48 aya varan vade seçenekleri ve %1,13 faiz oranıyla Öğretmenler Günü Kredisi Vakıfbank’tan kullanabilirsiniz.

Krediyi kullanırken  isteğiniz doğrultusunda eşit taksitli, değişken taksitli veya 3 ay ödemesiz dönemli seçenekleri ile kullanabilirsiniz.

Kredi Masrafları Nelerdir?

Bu kampanya kapsamında kullanacağınız kredi miktarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti ve %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmakta, Örneğin 50.000 TL bu kampanya ile kredi kullanacağınızı düşünürsek, 50.000*0,005 = 250 TL kredi tahsis ücreti çıkacaktır.

Faiz Oranına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir. 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 250 TL civarı olup, Bu tutar kredi miktarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için en yakın şubeye gidebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Öğretmenler günü kredisinden çalışan ve emekli tüm öğretmenler ile Milli Eğitim Bakanlığı ve Teşkilatlarında çalışan tüm kadrolu personel faydalanabilir. Detaylı bilgi için en yakın Vakıfbank şubesine uğrayınız.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir