Vakıfbank Kış Kredisi

   

Vakıfbank’ın klasik kampanyaları arasında yer alan kış kredisi bu yılda müşterilerin hizmetine sunulmakta, İhtiyaçlarınız için kredi başvurusu yapmak istediğinizde kış kredisi kampanyasına özel kredi ile cazip faiz oranlarından kredi kullanabiliyorsunuz. Bu krediden faydalanabilmek için kamu personeli yada özel sektör personeli ayırt etmeksizin herkes faydalanabiliyor.

Vakıfbank kış kredisine cep telefonunuzdan kısa SMS ile ön başvuru yapabilirsiniz.

Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin;

Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No, Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.

Örnek Sms Metni:

KREDI 11111111111 2000

*SMS için operatörünüz tarafından tüm vergiler dahil 0,65 TL ücretlendirilir.

Kredi Özellikleri

  • Kış kredisini gelirleriniz yeterli olması durumunda 1.000 TL ile 50.000 TL arasında kullanabiliyorsunuz.
  • Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadar olup, tahsis ücretinden %5 BSMV – Banka Sigorta ve Muamele Vergisi alınmaktadır.
  • Kış kredisi kampanyasından %1,15, %1.19 ve %1.24 faiz oranları ile kredi açılış günü itibariyle 1 adet düzenli otomatik ödeme talimatı vermek koşulu ile yararlanabiliyorsunuz. %1,15 ve %1,19 faiz oranı ile kredi kullanırken %0,05 tahsis ücreti alınırken %1,24 faiz oranı ile tahsis ücreti alınmamaktadır.
  • Kış kredisini eşit taksitli veya artan taksitli olarak kullanabiliyorsunuz.
  • Kış kredisi hayat sigorta prim tutarı, 10.000 TL kredide 35 yaşında ki bir erkek müşteriye 50 TL civarı çıkmaktadır. Hayat sigortası primi kredi kullanan kişinin yaşına ve kullanılacak kredi tutarına göre değişkenlik göstereceğinden net rakamı en yakında Vakıfbank şubesinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir