Vakıfbank Emekli Promosyon Paketi

   

11 Milyondan fazla emeklinin merakla beklediği promosyon ödemelerinde sona gelindi. Kamu bankaları arasında olan Vakıfbank ise SGK ile yapmış olduğu protokol kapsamında SGK, BAĞKUR emeklilerine promosyon ödemesi yapacaktır.

Promosyon Ödemesinden Kimler Faydalanabilir?

Emekli maaşını Vakıfbank aracılığı ile alan emekliler en yakın banka Vakıfbank şubesine giderek promosyon taahhütnamesini imzalaması yeterli olurken, Emekli maaşını Vakıfbank aracılığı ile almıyorsanız, Maaşınızı Vakıfbank’a taşımak koşulu ile promosyondan faydalanabilirsiniz.

Emekli Promosyon Ödemesini Ne Zaman Alırım?

 • TC Kimlik numarası 0 ve 2 ile biten emeklilerimiz 1 Mart 2017 tarihi itibariyle,
 • TC Kimlik numarası 4,6 ve 8 ile biten emeklilerimiz ise 1 Nisan 2017 tarihi itibariyle,

Ne Kadar Promosyon Ödemesi Alırım?

 • 1.000 TL’ye (1.000.-TL hariç) kadar olanlara 300,00.-TL,
 • 1.000 TL – 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasında olanlara 375,00.-TL,
 • 2.000 TL ve daha fazla olanlara
  450,00.-TL,

Promosyon ödemesi almak için gerekli koşullar nelerdir?

 • 3 yıl süre ile emekli maaşının Vakıfbank aracılığı ile alınmasının yazılı olarak taahhüt edilmesi ve Banka nezdinde 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH) tanımlanması veya Kredi Kartı ürünlerinden bir tanesinin alınması koşulunu sağlayan müşterilere yapılacaktır.

*3 (üç) yıllık süre içerisinde KMH veya Kredi Kartının iptal ettirilmemesi ve bu hesapların takip hesaplarına intikal etmemesi gerekmektedir. Aksi halde kıstelyevm olarak promosyon tutarı müşteriden tahsil edilecektir.

*Yine 3 (üç) yıllık süre için alınan otomatik ödeme talimatlarının iptal ettirilmemiş olması ve verilen otomatik ödeme talimatlarının 6 ay içerisinde en az bir defa tahsilatının otomatik ödeme vasıtasıyla gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

*Söz konusu 3 (üç) yıllık süre içerisinde, gelir/aylık tutarlarında meydana gelecek yıllık artış dolayısıyla, gelir/aylık alanlara ilave promosyon ödemesi yapılmayacaktır.

Emekli maaşımı VakıfBank aracılığıyla almamın getireceği ayrıcalıklar nelerdir?

 • Türkiye genelindeki tüm VakıfBank ATM’lerinden emekli maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz.
 • Türkiye genelindeki tüm VakıfBank Şubelerinden maaş tutarınız kadar para çekme işlemlerinden masraf alınmamaktadır.
 • Aracınızla Otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmeniz için maaş hesabınıza bağlı HGS etiketini ücretsiz olarak alabilirsiniz.
 • Emeklilere Özel Promosyon Kredisi faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız.
 • Promosyon ödemesinin ön koşullarından olan kredi kartı ürününün tercih edilmesi halinde kredi kartlarından kart aidatı alınmayacaktır.
 • Maaş hesabınızdan Hesap İşletim Ücreti alınmamaktadır.

Emekli maaşımı VakıfBank’a taşımak için ne yapmalıyım?

Size en yakın VakıfBank şubesine başvurarak ilgili Taahhütname, Sözleşme ve Formları doldurup imzalamanız yeterli. Yada e-devlet üzerinden ”Banka değişikliği” kısmından yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir