VakıfBank Bayram Kredisi 2018

   
vakıfbank bayram kredisi

Kamu Bankaları arasında yer alan Vakıfbank her yıl olduğu gibi müşterilerine Bayram Kredisi sunuyor. Bayram öncesi ihtiyaçlarınız için 48 aya varan vade ve uygun faiz oranları ile kamu personeli, özel sektör personeli veya emekliler için bayram kredisine Vakıfbank şubelerinden başvurabilirsiniz.

Şube aracılığı ile başvuramayan kişiler için cep telefonundan bayram kredisine başvurabiliyorsunuz. Sms ile kredi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj bölümünden aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, T.C. Kimlik No. Aylık Gelirinizi yazıp 57,24’e sms gönderebilirsiniz.

Örnek Sms Metni: KREDI 11111111111 2000

Maaş Alan Kamuya Özel İhtiyaç Kredisinden, Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

Kredi Başvurusu Yapmadan Önce

Kredi başvuru yapmadan önce kredi notunuzu ve kredi sicilinizi detaylı olarak görmek isterseniz, Findeks Kredi Notunuzu İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıktan “Başvurular-Findeks Risk Raporu-Findeks Risk Raporu Alma” menüsüne girerek veya Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kredinin Özellikleri

Bayram kredisini 2.000 – 90.000 TL arasında 03-48 ay vade aralığında %1.54 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz. Kredi onaylandığında kredi tutarının %0.5+BSMV tutarında tahsis ücreti ve bankanın uyguladığı diğer masraflar tahsil edilir.

Maaş Alan Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi için istenen belgeler

  • www.turkiye.gov.tr sayfasından (Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti bölümünden) alınan ebordro çıktısı veya onaylı/ kaşeli maaş bordrosu,
  • E-bordro getiren ilgililerin çalıştığı kuruma ait kurum kimliğinin bir örneği.
  • Maaşını Vakıfbank’tan alan Kamu çalışanları için gelir belgesi talep edilmemektedir.
  • Kredinin limitine veya türüne göre ek belge ya da teminatlar istenebilir.

Krediye bankanın internet sitesinden başvurmak isterseniz tıklayın.

Örnek Faiz Maliyet Tablosu

  • Kredi tutarı: 50.000 TL
  • Vade: 48
  • Faiz oranı: 1.54
  • Taksit: 1.580,09 TL
  • Kredi Tahsis ücreti: 250 TL

Kredili Hayat Sigortası Ne Kadar?

Kredili hayat sigortası kredi kullanacak kişinin yaşına ve kredinin vade, tutarına göre değişkenlik göstereceğinden başvuru sırasında bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir