Odeabank Swift Kodu Sorgulama

   

Swift Kodu Nedir?

Swift kodu, “Uluslararası döviz transferlerinde kullanılan işleme verilen isimdir. Açılımı (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) olan Swift kelimesi uluslararası döviz transferlerinde işlem güvenliği açısından oldukça öneme sahiptir.

Swift Yapabilmek İçin Hangi Bilgiler Gereklidir?

Bankalar arası döviz transferi işlemlerinde kullanılan Swift kodu için para gönderilecek bankanın Swift kodu, Şube kodu ve Müşteri hesap numarası yazılarak işlem gerçekleştirmek mümkündür. Bankaların finansal işbirliği anlaşmaları çerçevesinde uluslararası döviz transferleri için kullanılan bu sistemde bankalar kısa bir süre içinde müşteri hesapları arasındaki transferleri gerçekleştirebilmektedir.

Odeaban
k Swift Ücreti Ne Kadar?

Swift ücretleri döviz transferi yapılacak Ülkeye, Gönderilecek miktara ve işlem yapılan bankanın muhabir banka ile yaptığı anlaşmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda işlem yapmadan önce bankanızdan bilgi alabilirsiniz.

Odeabank Swift kodu: ODEATRIS

Odeabank Uluslararası geçerliliği olan bir çok finansal anlaşmanın tarafıdır. Bu alanda sahip olduğu Swift kodu ile uluslararası döviz transferlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir