Kuveyt Türk Sağlam Kart Nedir? Kart Başvurusu

   

Katılım bankaları arasında iyi bir konumda olan Kuveyt Türk’ün yeni ürünü, Sağlam kart ile eğitim ve sağlık sektöründe vade farksız 5 taksit imkanı sağlıyor. Eğitim ve sağlık sektöründe ki 5 taksit imkanından yararlanmak için 100 TL ve üzeri yapılan harcamalarda geçerlidir. Ayrıca Sağlam kartta kart aidatı gibi ücretler bulunmuyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Özellikleri Nedir?

Sağlam kart ile 200 TL ve üzeri yaptığınız alışverişlerin ekstre borcunu 12 ay boyunca düzenli olarak yapmanız durumunda 50 TL’ye karşılık gelen puan vermektedir. Kazanılan puanlarla da alışveriş yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Alışveriş dışında acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans özelliğinden faydalanarak nakit çekim yapabilirsiniz. Klasik kredi kartlarının aksine Sağlam kart anlaşmalı üye işyerlerinden doğrudan indirim alabileceğiniz bir karttır. www.saglamkart.com.tr adresinden anlaşmalı üye işyerlerine bakabilirsiniz.

Sağlam kart; Gold, Platin ve Klasik olmak üzere üç farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenekler bir nevi müşteri sınıflandırmasını sağlamakta, Gelir düzeyi çok iyi olanlara Platin, Normal olanlara Gold, Ortalamanın altında olanlara ise Klasik sağlam kart verilmektedir. Sağlam kartta bildiğimiz kredi kartlarında ki gibi asgari ödeme yapılamıyor. Bu ay ki yaptığınız harcamaların tamamı bir sonra ki ekstrenize yansıtılıp hesap özetinizin tamamını ödemeniz beklenmektedir. Ancak tamamını ödeyemezseniz, ödenmeyen kısım için %2.34 gecikme cezası uygulanmaktadır. Kartınız ile diğer klasik kartlarda olduğu gibi bazı ürünler için alışveriş imkanı bulunmamakta, Örneğin; akaryakıt, gıda, market, cep telefonu alımı, cep telefonuna kontör yükleme, vergi ve sigorta ödemelerinde taksit yapılmıyor. Taksitli alışverişleriniz için taksit günü belirleme, değiştirme işlemlerini 444 0 123 Kuveyt Türk çağrı merkezi, SMS veya İnternet, Mobil şubeden yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Kuveyt Türk Sağlam kart başvurusu için en yakında şubelerden, 444 0 123 Nolu Kuveyt Türk Çağrı merkezi veya Senin Bankan İnternet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Asistans Hizmetleri Nedir?

Sağlam kart ile çilingir, seyahat ve yol yardım ihtiyacınız olduğunda asistans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Asistans hizmetleri belirli adetlerle sınırlı olduğundan, 0216 524 3389 nolu telefondan ve www.saglamkart.com.tr adresinden asistans hizmeti ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sağlam kart başvurusu, Sağlam kart özellikleri, Sağlam kart ayrıcalıklarına ait tüm bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

2 Yorum

 1. Taner BİLİCİ

  7 Kasım 2018 at 10:06

  Kuveyt Türk Sağlam kart platinium başvurusu

  • Bir Bankacı

   10 Kasım 2018 at 08:48

   Merhaba,

   Kuveyttürk sağlam kart başvurunuzu yazımızda belirtilen Kuveyttürk Çağrı merkezi veya Şubelerinden başvurabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir