En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

   

Kredi kartı başvurusu yaparken istenen bilgiler bir çok bankada benzer olmasına karşın onaylanma süreci değişebiliyor. Bunun sebebi bankaların işleyişleriyle alakalı, Dijital bankacılık konusunda kendini geliştiren bankalar rekabet avantajı yakalamak ve müşterilerine daha hızlı hizmet vermek adına sürekli yatırımlarına devam ediyor. Peki kredi kartı başvurusunu en hızlı hangi bankadan yapabilirsiniz bakalım..

İnternet’ten Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Dijital bankacılık konusunda sürekli kendini geliştiren bankaları sıralayacak olursak Akbank, Garanti, Yapı kredi bankası diyebiliriz. Neredeyse bütün bankalara İnternet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapılmasına rağmen ne yazık ki onay sürece bir hayli uzayabiliyor. Çünkü bankalar kredi kartı verirken gelir durumunuzu gösteren maaş bordrosu görmek isterler. Hızlı kredi kartı veren bankalar kredi kartı başvurusu yapan kişinin gelirini teyit edebildiğinden daha hızlı onay verebiliyor. Bazı bankalar Online kredi kartı başvurusu yapan müşterileri arayıp şubelere yönlendirirken hızlı kredi kartı veren bankalar kredi kartını oluşturup adresine göndermektedir.

Şubeden En Hızlı Kredi Kartı Veren Banka

Kredi kartına şubeden başvuru yapacaksanız eğer kart onay durumunuzu 15 dk içerisinde öğrenebilirsiniz. Gelir belgenizi gösteren maaş bordronuz ile Vakıfbank şubelerinden Express kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru durumunuz 15 dk içerisinde cep telefonunuza olumlu veya olumsuz olarak kısa sms olarak bildirilir. Onay alınan başvuru için hemen isimsiz express kartınız size teslim edilir. Daha sonra isminiz yazdığı asıl kredi kartınız adresinize gönderilir.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Kredi Kartı Nedir? Faydaları ve Özellikleri Nedir? | Finans Günlüğü - Bankacılık ve Finans Portalı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir